KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204141
nr 1420 4141
Bo Lassen
(1919-1993), Sverige
Oljemålning, Ballerina. Signerad. Olja på pannå, 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 cm
Bo Lassen, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1919, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:50:03
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr